Hizmetlerimiz

Yelken Tamir

Kontra Yelken olarak yelken tamiri hizmeti vermekteyiz.Yelkenlerinizin, oluşan hasarların onarılması, genoalarda UV kumaşlarda oluşan hasarlar, sökükler, köşe kopmaları gibi her türlü hasar onarılmaktadır.Hasarlı aksesuarlar gerekli ise yenisi ile değiştirilmektedir. Kullandığımız tüm malzemeler, aksesuarlar ve iplikler ithal 1. kalitedir.

Yelkenlerinizin onarımı veya bakımı için aynı zamanda söküm ve montaj servisi de tarafımızdan sağlanmaktadır.

Yelken Kışlaması

Olimpic Sails Türkiye olarak yelken kışlaması hizmeti vermekteyiz.Yelkenlerinizin kış boyunca teknenizde rutubetli bir ortamda kalmasını istemiyorsanız bizimle temasa geçmeniz yeterli. Yelkenlerinizi söküp , tatlı suyla ve uygun deterjan ile yıkayıp ,kurutulup katlanmış şekilde ,kuru bir ortamda bahara kadar sağlam olarak muhafaza edilmesi hizmeti vermekteyiz. Bu sayede yelkenleriniz kış boyunca dış ortamdan kirlenmesinden kurtulmuş olur.

Yelken Yıkama

Olimpic Sails Türkiye olarak yelken yıkama hizmeti vermekteyiz.Yelkenler dış ortamlarda uzun süre kaldıklarından çok hızla kirlenebilirler.Bu durumlar için yelkenler özenle ,dikkatle ve bilinçli malzemeler kullanılarak temizlenirler. Yıkanmasını istediğiniz yelkenlerin teknenizden sökülüp ,takılması hizmeti tarafımızdan sağlanmaktadır.

Yelken Uyarlamaları

Olimpic Sails Türkiye olarak yelken uyarlamaları ve modifikasyonları yapılmaktadır.Yelkenlerin kullanılmasında çoğu zaman farklı fikirler üretilebilir. Bu tip durumlarda yelkenlerinizin çoğu zaman yenilenmesi gerekmeden çözüm üretilebilir. Çıta değişiklikleri , camadan ilaveleri , yelkenlerin basılıp indirilmesi sistemlerindeki değişiklikler yelkenlerinize uygulanır. Yelkenlerinizin küçültülmesi , arzu edilen form değişiklikleri yapılmaktadır.

Kişiselleştirme

PVC yapıştırma, baskı ya da Dacron yapıştırma yöntemiyle yazılar Flama, yelken, tekne, bayrak ve benzeri işaretlerde grafik tasarım Sponsor yerleştirmesi ya da tekne gövdesi veya yelkenlere uygulanması gereken logo ihtiyaçlarınızda, söz konusu resmi ekte göndererek teklif talebinde bulunabilirsiniz. Hazırlayacağımız ön tasarımla birlikte fiyat teklifimizi sunarız.